'Bałtycka44 Rooms & Apartments' jest usytuowany w spokojnej, zielonej części Olsztyna, jedynie 3 km od Centrum, kilka minut spacerem do jezior Ukiel oraz Długie, w sąsiedztwie lasu Miejskiego, przy drodze nr 527 /kierunek Morąg, Gdańsk/. Przystanek autobusowy znajduje się ok. 100 m od Hoteliku.

  • dojazd z dworca PKP Olsztyn Zachodni /2,6 km od Hoteliku/

Dojazd autobusami linii nr 101, 106, 111, 127. Po wyjściu z dworca należy kierować się schodami w dół, wyjściem w kierunku ulicy Grunwaldzkiej /uwaga – drugie wyjście z dworca prowadzi do ulicy Bałtyckiej/. Po pokonaniu przejściadla pieszych należy iść prosto, mijając szkołę po lewej stronie, aż do przystanku autobusowego przy ul. Grunwaldzkiej. Należy wysiąść na piątym przystanku /przystanek „Wędkarska”/. Hotelik znajduje się w odległości 20 m od przystanku, idąc w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy autobusu.

Rozkład jazdy autobusów: www.zkm.olsztyn.eu

Radio taxi nr. 19192 /Green Taxi – po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo sms z opisem taksówki oraz jej numerem rejestracyjnym/. Orientacyjny koszt dojazdu wynosi 10,00 zł.

  • dojazd z dworca PKP Olsztyn Główny /5,1 km od Hoteliku/

Dojazd autobusem linii nr 101. Po opuszczeniu dworca wejściem głównym, przystanek autobusowy jest widoczny po prawej stronie. Należy wysiąść na jedenastym przystanku /przystanek „Wędkarska”/. Hotelik znajduje się w odległości 20 m od przystanku, idąc w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy autobusu.  

Rozkład jazdy autobusów: www.zkm.olsztyn.eu

Radio taxi nr. 19192 /Green Taxi – po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo sms z opisem taksówki oraz jej numerem rejestracyjnym/. Orientacyjny koszt dojazdu wynosi 15,00 zł.

  • dojazd z dworca autobusowego /dworzec sąsiaduje z dworcem PKP Olsztyn Główny, jest zlokalizowany 5,1 km od Hoteliku/

Z dworca autobusowego należy przejść do dworca PKP. Dojazd autobusem linii nr 101. Po opuszczeniu dworca PKP wejściem głównym, przystanek autobusowy jest widoczny po prawej stronie. Należy wysiąść na jedenastym przystanku /przystanek „Wędkarska”/. Hotelik znajduje się w odległości 20 m od przystanku, idąc w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy autobusu.  

Rozkład jazdy autobusów: www.zkm.olsztyn.eu

Radio taxi nr. 19192 /Green Taxi – po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo sms z opisem taksówki oraz jej numerem rejestracyjnym/. Orientacyjny koszt dojazdu wynosi 15,00 zł.

 

Odległości:

  • Centrum, Stare Miasto - 3 km
  • Plaża Miejska nad jeziorem Ukiel- 1,5 km
  • jezioro Długie otoczone malowniczą ścieżką spacerowo-rowerową - 1,5 km
  • Sklep Żabka - 0,3 km /w kierunku centrum miasta, po lewej stronie/
  • Supermarket Lidl- 1 km /w kierunku centrum miasta, po prawej stronie/
  • Supermarket Biedronka – 2,0 km /w kierunku przeciwnym do centrum miasta, po lewej stronie/
  • Galeria Warmińska - 6,7 km /w kierunku centrum miasta/
Skrzyżowanie

Hotelik Bałtycka44

ul. Bałtycka 44, 10-145 Olsztyn

tel. +48 725 44 44 75 /do godz. 22.00/

logo

DRUKUJ DOJAZD